MontenegroBAR PROJEMİZ

BAR PROJEMİZ

Bar, Montenegro’da bulunan en iyi lokasyonda inşa edilmekte olan yeni yaşam kompleksiniz BAR PROJEMİZ'le tanışın

Tesisin 33 ile 245 m2 arasında değişen büyüklüklerde 224 ünitenin bulunduğu iki modern binası ve içinde çocuk oyun alanları, bisiklet yolu, ortasında büyük bir havuz bulunan yürüyüş yolu ve hatta evcil hayvan gezdirme alanı da bulunan 13.000 m2 ‘lik bir parkı olacaktır. Ayrıca Kapalı Spor Merkezine sadece 50 mt, plaja da sadece 250 mt uzakta olacaksınız.

BAR PROJEMİZ içindeki her iki binada da geniş bir giriş holü, resepsiyon ve güvenlik hizmeti bulunacaktır. Giriş katı işyerleri için ayrılacaktır: restaurantlar, butikler, güzellik salonları, fitness centre vb. Her iki binanın da çatısında– sadece son kattaki lüks dairelerde yaşayan ev sahiplerimizin erişimine açık-havuzların, dinlenme alanlarının ve yaz mutfaklarının bulunduğu bir teras olacaktır.

Bodrum katında ise satılık 109 garaj park alanı ile 68 açık park alanı bulunacaktır – ücretsiz otopark da çok yakındadır.

Projenin 2019 Ekim ayında tamamlanması planlanmaktadır.

BAR PROJEMİZ, diğer ülkelerden gelen müşterilerimize de mülk satın alma ve oturum izni alma imkanı sunmaktadır. 1 Nisan 2016’da Karadağ / Montenegro’da çıkan yasa, Karadağ / Montenegro’da mülk sahibi olan yabancıların gerektiğinde uzatılabilir olan 1 yıllık oturum iznine başvuru yapabilmelerine olanak tanımıştır. Bu yasa, Avrupa Birliği oturum, çalışma ve göçmenlik yasalarıyla da uyumlu bir yasadır.

Şehrin en güzel bölgesinde eşsiz öncü bir girişim olan bu proje, Karadağ / Montenegro kıyılarında yapılan en seçkin eser olacaktır. BAR PROJEMİZ, modern mimari prensiplerine uyumlu olarak dizayn edilen iki binadan ve toplam 224 yaşam ünitesinden oluşmaktadır. 33 ila 245 m2 lik alana sahip olan ünitelerimiz her müşteri grubunun dilek ve ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte tasarlanmıştır. Bodrum katlar garaj alanı olarak ayrılmıştır ve ayrıca açık otopark alanı da müşterilerimizin hizmetine sunulacaktır. BAR PROJEMİZ'de farklı daire tipleri bulunmaktadır – toplam 4 kategoriye ayrılan 17 ünite tipi vardır: stüdyolar, 1-yatak-odalı, 2-yatak-odalı ve 3-yatak-odalı lüks dairelerimiz büyük aileler, evli çiftler, bağımsız özel kişiler, iş insanları veya lüksü sınırsız alabilecek olan kişiler de dahil herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin kullanımına özel olarak, her iki binanın giriş katlarında restaurantlar, lüks butikler, güzellik salonları ve fitness centre bulunacaktır. BAR PROJEMİZ'in en heyecan verici özelliği ise çatı katlarıdır . Her iki binanın da çatısında– sadece son kattaki lüks dairelerde yaşayan ev sahiplerimizin erişimine açık-havuzların, dinlenme alanlarının ve yaz mutfaklarının bulunduğu bir teras olacaktır. Kaba inşaat tamamlanmak üzeredir; bu aşamada her iki binada toplam 13,680 m3 beton ve 2,000 ton betonarme demiri kullanılacaktır. İnşaatın her aşamasında kullanılan tüm materyaller, teçhizat ve ekipmanlar, Avrupa kalite ve dayanıklılık standartlarıyla uyumlu olup Avrupa genelinde yaptığımız çeşitli ziyaretlerde seçilmiştir. Aynı özen inşaatın her aşamasında kullanılan görünür görünmez tüm diğer malzemelerde de gösterilmiştir; yer döşemeleri, iç ve dış kapılar, pencereler, vitrifiye, izolasyon, çimento, harç, vb. Projenin 2019 Ekim ayında tamamlanması planlanmaktadır.

KAT PLANLARI

GALERİ

Bilgi Edinme Formu

TOP