BOKA BAY PROJEMİZ
BOKA BAY PROJEMİZ

YARIN İÇİN TASARLANMIŞ

Boka Bay Projemiz, nefes kesen Boka Koyu’nun hemen girişinde yer alan büyüleyici bir kordon tesisidir. Zümrüt yeşili denizin üzerinde yükselen dağların arasındaki bu dünya mirası lokasyon, Montenegro’nun zenginliklerini keşfetmek için ideal yerdir.

Boka Bay Projemiz tam da sizler için tasarlanmıştır; evet siz, kültürle ve el değmemiş doğal güzelliklerle çevrelenmiş bir muhit arayan dünyanın zeki insanları!

Uyum içinde bulunan Akdeniz evleri ve Marina; kompleks ayrıca Avrupa’nın ilk ve One&Only tesisi olan  Health Wellness Spa’ya da ev sahipliği yapmaktadır.

MONTENEGRO

Montenegro hem kültürü hem de tabiatıyla bir kontrastlar ülkesidir. Adriyatik’ten ihtişamlı dağlar ve ağaçlık tepeler yükselirken Dünya Mirası tabiatın içinde el değmemiş ormanlar ve plajlar yer alır.

Bir zamanlar doğuyla batı arasındaki geçiş olduğuna inanılan Akdeniz’in ortasındaki bu ülke, yüzyıllardır pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Her biri bugünkü zengin dokusuna katkıda bulunmuştur.

Boka Bay Projemiz, bugün bu durmadan değişen güzel ulusun kumaşından kendi hikayesini dokumaktadır ve sizler de bu harika yerin rengarenk deneyimlerine ve mevsimlerine tanıklık edebilirsiniz.

BOKA BAY PROJEMİZ

Adriyatik’in en büyük koyunda dağların denize dimdik indiği bölgesinde bulunan Boka Bay Projemiz, zeki alıcılara onları Adriyatik’in tam kalbinde ultra-karlı mülk sahibi yaparak az bulunur ve son derece çekici bir imkân sunmaktadır.

Kendi eviniz gibi bir ev, ama aynı zamanda lüks ve bu bölgede eşsiz! Tamamlandığında 800 milyon euroluk, 26 hektarlık bir ayrıcalık cenneti olacak: lüks butikler ve enfes restaurantlarla donatılmış, ama aynı zamanda bölgesel karakterini koruyan, mega büyüklükte bir yat marinasıyla çevrelenirken, açık denize doğrudan erişim sağlayan, güzelce çeşitlendirilmiş ünitelerden oluşan lüks bir köy…

Kıskanılacak güzellikteki 275 ünite tipi içinde tarz daireler, büyüleyici villalar, etkileyici şehir evleri ve penthouse’lar bulunmaktadır – bölgenin kendine özgü karakterini ve büyüleyici estetiğini yansıtacak şekilde tasarlanmış bir dizi çekici seçenek…

Bilgi Edinme Formu

TOP