BUDVA PROJEMİZ

BUDVA PROJEMİZ

Karlı ve güvenli yatırım yapmak ve düzenli gelir elde etmeyi mi düşünüyorsunuz? Sizin için iyi bir teklifimiz var: Budva Projemiz!!!

Karadağ bugün en dinamik gelişen ülkelerden biri, Avrupa Birliği adayı ve yabancı yatırımda balkanların lideridir.

Budva,’’ Yeni Monte Carlo’’ olarak adlandırılmaktadır. ‘’Ilıman iklimi’’, ‘’Avrupa mevzuatına uyum süreci’’ ve ‘’Güvenilir Noter Sistemi’’ yabancı yatırımcıyı ülkeye çeken unsurlardandır.
Yılda yaklaşık 3 milyar dolar yabancı yatırım almaktadır.

İnşaat aşamasında yatırım yapmanız halinde 5 yılda paranızı geri kazanabilirsiniz.

Budva Projemiz, Premium Sınıf Daireler ve Budva’nın merkezinde ticari alanlar sunuyor.

Budva Projemiz, Açık ve Kapalı havuzlara sahip 3500 m2lik alanda kurulacak SPA Merkezi , Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu, Masaj Odaları, Yoga Salonu, Güzellik Salonu ve Doktor Odasına sahip olacaktır.

Şehir içinde lüks bir şehir kurulacaktır.

Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak İki katlı AVM 8000 m2 alana sahip olacaktır. Süpermarket, 3 Restoran, Kafeterya, Konferans Salonu ve Kapalı Garaj ...

Pencereleri muhteşem deniz manzarasına açılacak olan kompleks kıyı şeridinde bulunmaktadır. Kaleiçine (Old Town) 100 metre mesafededir. Sahil yoluna ve Mediteranska Caddesi’ne çıkışlar bulunacaktır. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatlarına iç tasarım, duvar, taban ve tavan dekorasyonu dahildir.

Bir gayrimenkul satın almak çok karmaşık ve ciddi bir iştir, bu nedenle satın alımın her aşaması dikkatle ve profesyonel düzeyde yapılmalıdır.

Budva Projemizde bir daire veya ticari alan satın alma sürecinde, Neo Investment Ventures, yasal hizmetler de dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet paketi olarak, satın alma sürecindeki tüm aşamaları size açıklamak için burada.

Şirketimiz sizler için daha sonra kiralamaya karar verirseniz gayrimenkulünüz dahil tüm objenin bakımını yapmak için buradadır ve 5 yıldızlı otel aralığında hizmetiniz olacaktır.

Budva Projemiz içinde daire satın alma adımları

  • Gayrimenkul seçimi
  • Mülkiyet belgelerine ve tesisin kendisine ilişkin bilgiler (emlak listesi, inşaat ruhsatı, CRPS kopyası)
  • Noter’de satıcı ile satış sözleşmesini imzalamak
  • Gerekli belgeler: kişisel belge (ikamet eden veya yerleşik olmayan bir statü olup olmadığı)
  • Sözleşme imzalama sürecinin süresi: en fazla 2 saat
  • Bir yabancının durumunda, mahkeme tercümanının hizmetleri verilir.
  • Noter, mal sahibi listesindeki mülkiyeti müşteri adına kaydetmeye yetkilidir.
  • Sözleşmeyi imzaladıktan sonra, müşteri satıcının hesabına% 10'luk bir depozito yatırır ve başka ödemeler sözleşmede belirtilen şekilde yapılır.

Bilgi Edinme Formu

TOP