BUDVA CITY-CLUB PROJEMİZ

BUDVA CITY-CLUB PROJEMİZ

KONSEPT

Budva City-Club Projemizin arkasında yatan temel düşünce; çevredeki doğal ortamdan maksimum faydayı alabilen, modern ve konforlu bir yaşam alanı yaratmaktır: ferah, yeşilin her rengine sahip, tam deniz kıyısında, tarif edilemeyecek kadar güzel bir panorama! City-club mimarisi, minimalist ve modern dizayn çizgileri taşırken aynı zamanda yerel geleneksel mimariye de bir o kadar uyum sağlamaktadır.

Peyzaj Tasarımı özel ve itina gerektiren bir iştir. 5000 den fazla egzotik bitki (Palmiye ve Selvi ağaçları), tıbbi bitki (Çam ve Kafur ağaçları) ve meyve ağaçları (narenciye, nar, kivi, zeytin) dikilmiştir. Villa çatıları ve terasları adeta gerçek birer küçük vahaya benzemektedir. Peyzaj esnasında mevsimsel özelliklere ve kokuların uyumuna dikkat edilmiştir. Doğal aromaterapi sayesinde ev sahiplerimiz sağlık, pozitif enerji ve keyif sahibi olacaklardır.

DIŞ YAPI

Tesisin dış yapısında sadece yüksek kaliteli uluslararası markalara ait materyaller kullanılmıştır. Budva Old-Town City-Club villa tesisinin duvarlarında, Brac adlı Hırvat adasından üretilen, JADRANKAMEN marka nadir bulunan bir beyaz taş kullanılmıştır. Pencere ve kapılarda ise GUARDIAN şirketine ait SunGuard marka alüminyum ve mimari cam kullanılmıştır. Küçük malzemeler ve kapı kilitleri de Alman GRETSCH-UNITAS şirketlerinden alınmıştır. Teras döşemelerinde İtalyan FLORIM şirketine ait modern teknoloji mıcırlar kullanılmıştır. Adriyatik Denizi’ne bakan geniş teraslara Alman VILLEROY & BOCH şirketine ait WHIRLPOOL SP 552 MAHOGAY marka lüks Jakuziler yerleştirilmiştir.

İÇ YAPI

İç dizaynda kullanılan materyaller dünyanın en yüksek standartlarını yakalamaktadır: İtalyan GARBELOTTO marka parkeler, LUALDI kapılar ve cam bölmeler, GRANITI FIANDRE marka seramikler, DORNBRACHT marka musluk ve lavabolar,  VILILLEROY & BOCH marka vitrifiye ve jakuzi, iGUZZINI dış aydınlatmalar, REHAU marka balkon döşemeleri, Fransız BEO FABRILOR marka şömineler, GUARDIAN marka elit tarz camlar, POLIFORM marka mobilya ve VARENNA marka mutfaklar.

YAŞAM TARZI

Beach Lounge

Montenegro’nun Adriyatik Kıyısında, Budva Old Town ve St.Nikola Adası’nın büyüleyici manzarasının tadını çıkarabileceğiniz, City-Club Resort’un tam kalbindeyiz.

Zavala Yarımadası’nın yemyeşil bahçelerinin, palmiye, selvi ve zeytin ağaçlarının tam ortasında bulunan Beach Lounge’da size nefes kesen bir Adriyatik manzarası, okyanus kıyısında size özel bir plaj, ve pek çok özel yiyecek ve içecek seçeneği vaat ediyoruz.

Ödüllü restaurantımız seçkin tat çeşitliliği ile Fresh & Fine Food konsepti ile tasarlanmıştır.

Beach Lounge’da sadece yemeğiniz önünüzde sihirli bir şekilde belirivermez, aynı zamanda Fine Dining ve açık mutfak konseptimiz beklentilerinizin çok ötesine gitmektedir.

Beach (Plaj)

Adriyatik denizinin tertemiz kristal suları, beach barlar ve fantastik beach partileri sizleri bekliyor.

Yat Kulübü – Marina Budva

Marina Budva, Budva riviyerasının aynı adlı tesisinin tam kalbinde yer almaktadır. Adriyatik’in en güzel denizcilik lokasyonlarından biri olan marinanın arkasında tarihi Old Town bulunmaktadır.

Marina Budva, müşterilerine tüm ürün ve hizmetlerinde uygun ücretler sunmayı hedeflemektedir.

Marina, 1 Mayıs’tan 1 Ekim’e kadar (sabah 8:00 akşam 10:00 arası) açık olan mevsimsel sınır kontrolü bulunan uluslararası bir giriş limanıdır.

Academy

Academy bir okuldan çok daha fazlasıdır… Bize göre okul, değerler öğreticisidir.

Mutlu, başarılı ve değerli insanların bulunduğu bir toplumda çocuklarımızda neler görmek istediğimizi belirledik.

Çocuklarımızda merak, açıklık ve araştırmacı zihinlere önem veriyoruz. Bu nedenle okulumuzda aktif olmayı, en önemli prensip olarak belirledik. Derslerimizde öğretmen sadece bir rehber ve asistan rolünü üstlenirken çocuklar sorularıyla kendisine yaklaşmakta, bağımsız olarak analitik düşünme ve araştırma becerilerini geliştirmektedirler.

European Art Academy

Sanat Merkezinde ünlü sanatçıların bulunduğu sanat günleri ve 40 tan fazla sanat atölyesi ile çeşitli sanat faaliyetlerine yer verilmektedir.

 

ÜNİTE TİPLERİ

1-YATAK ODALI DAİRELER, 2-YATAK ODALI DAİRELER, 3-YATAK ODALI DAİRELER, 2-YATAK ODALI PENTHOUSE, 3-YATAK ODALI PENTHOUSE

Bilgi Edinme Formu

TOP