BUDVA OLD TOWNREZİDANS PROJEMİZ

BUDVA OLD TOWN REZIDANS PROJEMİZ

Budva Old Town Residence, Budva Old Town’da, sahile ve Marina’ya 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Kusursuz lokasyonu sayesinde kültürel organizasyonların tam merkezinde, sahile ve yürüyüş yoluna sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Montenegro’nun doğal güzelliklerini temsil eden dairelerimiz, büyüleyici deniz ve dağ manzaraları sunmaktadır. Tüm dairelerimizde harika bitkilerle donatılmış balkon ve teraslar bulunmaktadır.

Penthouse’larımız ise baktığınız her köşede göreceğiniz uçsuz bucaksız deniz manzaralarıyla Adriyatik Denizi’nde eşsizdir.

Old Town Projelerimiz, size ve misafirlerinize hiç uyumayan Budva şehrinin merkezinde, size özel konfor ve sessizliğin tadını çıkarabileceğiniz harika bir yer sunmaktadır.

Yatınızı bağlayabileceğiniz Marina’mız sadece birkaç adım uzağınızdadır.

Binanın eşsiz mimarisi Balkanların önde gelen mimari stüdyolarından birinde dizayn edilmiş, toplam 23 ülkenin katıldığı uluslararası mimari yarışmasında en iyi dizayn çalışmaları arasından seçilmiştir.

Old Town Residence toplam 38 daireden oluşmaktadır. Bunlardan ikisi, 8 metrelik yüksek tavanları, panoramik pencereleri ve büyüleyici Old Town Budva manzarasına sahip penthouse’lardır.

Her daire geniş bir balkona ve karşılama, 7/24 güvenlik ve otopark gibi tesisin sunduğu tüm hizmetlere sahiptir.

Daireler, sadelik, nesnellik ve karakteri bir araya getiren bir tarza sahiptir. Klasik tekniklerden ve geleneksel materyallerden uzak, geometrik şekillerde, doğal renklerde (siyah ve gri) ve küçük ebatlarda minimalist endüstriyel ve doğal materyaller kullanılmıştır.

BEYAZ: Modern iç tasarımın sırrı, yüzey modellemesi ve ışık kullanımının yanısıra sadece gerekli eşyaların kullanılması ve bol bol nefes alacak alan bulundurmasıdır.

SİYAH: Yaratılışın belki de en önemli özelliği, sanki duvar ve tavanları aydınlatıyor hissini yaratan, göze çarpmayan bir ışıkla dolu, doğru planlanmış bir mekândır.

  • Sahile 100 metre uzaktadır
  • Her ev sahibimizin kendisine ait bir giriş kartı vardır
  • Tüm tesis 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir
  • Çok çeşitli alışveriş merkezleri bulunmaktadır
  • Özel Kapalı Otopark bulunmaktadır
  • Akıllı Bina Sistemi kullanılmıştır
  • Tesis genelinde yüksek hızlı internet ve geniş ağa sahip dijital tv yayını bulunmaktadır

Bilgi Edinme Formu

TOP