KOTOR PROJEMİZ

KOTOR PROJEMİZ

KOTOR PROJEMİZ, Adriyatik Denizi’nin Kotor Körfezi’nde yer alan bir yaşam kompleksidir.

Projemiz, her biri depreme dayanıklı monolit destekli betonarme ve tuğladan yapılmış toplam 5 binadan oluşmaktadır. Kalınlığı 300 mm’yi bulan dış taşıyıcı duvarlar, doğal Traverten Verona taşından yapılmış olup 7500 m2’lik bir alanı kaplamaktadır. Travertenin altında ise, termal ve hidro yalıtımın yanısıra ses yalıtımı da sağlayan 4 katlı bir sistem kullanılmıştır.

Projemizde büyüklükleri 35 – 232 m2 arasında değişen toplam 37 daire bulunmaktadır. 22 farklı ünite tipi bulunan bu daireler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz – ister geniş bir aile evi ister stüdyo. Yatak odalarının ortalama büyüklüğü 22 m2’dir. Projemizdeki daireler full yapılı olarak satılmaktadır. Parkelerde en kaliteli ahşap malzeme, seramiklerde Porcelanosa marka granit ve Villeroy & Boch ve Noen marka vitrifiye kullanılmaktadır. Pencerelerde ise çift katlı ahşap profiller kullanılmakta, havalandırma özellikleri sayesinde en iyi kalite pencereler elde edilmektedir.

Her dairenin ortak özelliği, tarz bir şekilde dekore edilmiş, fonksiyonel ve geniş oturma odalarıdır. İnsan kendini gerçekten de evinde hisseder.

Her dairede optik internet bağlantısı ve yüzlerce kanal seçeneği bulunan uydu TV sistemi kurulmaktadır.

Fiyatlar, stüdyo dairelerde 70.000€’dan başlayıp, iki katlı lüks penthouse’larda 800.000€’ya kadar çıkabilmektedir.

KOTOR PROJEMİZ, Roma İmparatorluğu’na ait antik yazılarda adı geçen ve şu anda UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Kotor Old Town’a 2 km den daha az bir mesafede bulunmaktadır. Kotor Old Town surlarının hemen yanıbaşında, keçi peyniri veya şarap alabileceğiniz, taze ve sağlıklı yiyecek çeşitleriyle ünlü rengarenk bir Pazar bulunmaktadır. Old Town’da her zevke uygun balık spesiyallerinin sunulduğu 25 balık restaurantı vardır. Yakındaki limana yatınızı bağlayabileceğiniz gibi, Kotor Körfezi’nin, Old Town surlarının, Old Town üzerinde yükselen kalenin, ve ormanlarla kaplı yemyeşil dağların muhteşem manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Projemize birkaç metre uzaklıkta bulunan 5 km’lik yürüyüş yolunda bakir bir ormanın içinde yürüyüş yapıp temiz hava alabilirsiniz.

Kotor Projemiz, Tivat Uluslararası Havaalanı’na 8km, AB sınırına ise sadece 60 km uzaklıktadır.

Tüm dairelerimiz Kotor belediyesi Škaljari Kadastro müdürlüğü, 225 numaralı Arazi Lisansı ve 1/1 hak tanımlı Tapu Siciline kayıtlıdır.

Bilgi Edinme Formu

TOP