KOTOR VILLA PROJEMİZ

KOTOR VILLA PROJEMİZ

Eteklerinin altında Adriyatik Denizi'nin uzandığı yemyeşil tepelere muhteşem villalar inşa ediyoruz. Doğanın büyüleyici güzelliğiyle billur sessizliğin mükemmel bir şekilde bir araya geldiği meşhur tatil destinasyonu olan Karadağ / Montenegro'da lüks ve tarz sahibi fevkalade bir villa satın alabilirsiniz.

Karadağ / Montenegro'nun iklimi ılıman ve yumuşaktır. Emlak fiyatları makul, giriş ise vizesizdir. Hem tatil hem de yatırım amaçlı olarak çok mantıklıdır.

Kompleks, tam burun üzerinde, uzun zamandır barışın muhafızı bir tılsım olarak düşünülen aslan başı şeklinde inşa edilecektir.

Budva Riviyerası sınırları içindeki lokasyon, sizlerin aynı zamanda hem şehrin hem de kırsalın tadını çıkarabilmeniz için seçilmiştir. Kompleksimiz içinde yaşam size huzur vaat ederken, aynı zamanda tam donanımlı bir tesis tüm altyapısıyla birlikte sadece birkaç dakika ötenizde olacaktır. 

Kotor Villa Projemizi gerçekleştiren seçkin ve ayrıcalıklı ekip, Karadağ / Montenegro'nun en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Tünel inşaatları, dağ yolları ve ticari ve yaşam kompleksleri inşaatları gibi ülkenin en önemli projelerini de gerçekleştiren bu ekibimiz için gururla ülkenin en iyi inşaat firması diyebiliriz. Her villa, profesyonel bir ekip tarafından son teknoloji kullanılarak inşa edilmekte, doğa-dostu, çevreye uyumlu ve sağlıklı bir inşaat süreci yürütülmektedir.

Deniz kenarında emlağa yatırım yapmak her zaman ileri görüşlü, karlı ve prestijli bir adım olarak görülürken, satın aldığınız mülkten kira geliri elde edebilmek de cabasıdır. Karadağ / Montenegro, neredeyse yıl boyu Batı ve Doğu Avrupa’dan yüzbinlerce turist çeken ideal bir turist destinasyonudur.

Karadağ / Montenegro’yu yatırımcılar açısından avantajlı kılan nedenlerin başında, Akdeniz’in tam ortasında, 3 farklı havalimanına yakın mesafede bulunmasıdır. Yüksek kaliteli lüks Kotor Villalarımız Karadağ / Montenegro’daki en karlı yatırım projelerinden birisidir.

Bilgi Edinme Formu

TOP