TIVAT ADRIYATIK PROJEMİZ MARİNA VİLLALARI

MARİNA VİLLALARI

Marina manzarasına nazır yamaçta bulunan bağımsız villalarımız, Adriyatik kıyısında tamamen size özel lüks bir cennet sunmaktadır. Villalarımız, özel lokasyonları sayesinde tesisin tamamına ulaşım sağlayan yollarla çevrelenmiş, marinanın hareketli dünyasına kolaylıkla erişim sağlanmıştır.

Deniz seviyesinden 70 metre yükseklikte bulunan villalarımız, her biri alabildiğine yeşili ve büyüleyici maviyi kapsayan eşsiz orman ve deniz manzarasına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Terakota çatıları, taş yapıları, kemerli kapıları ve doğal renk tonları ile villalarımızda bölgenin doğal mimarisinin doğayla uyumu sizleri de büyüleyecek.

Marina villalarımız 3 katlı olup, her katta manzaralı geniş teraslar yer almaktadır. İki ile 4 yatak odalı olmak üzere, her biri son derece geniş ve ferah inşa edilen villaların büyüklükleri 400 m2 ye kadar çıkabilmektedir. Kendilerine özel ön ve arka bahçeleri ve özel havuzları bulunan villalarda iki aracın sığabileceği bir kapalı garaj da mevcuttur. Şu anda sadece 5 seçkin villamız müsait bulunmaktadır.

TOP