LUSTICA BAY TIVAT ADRIYATIK PROJEMİZ

TIVAT ADRIYATİK PROJEMİZ

Toplam 6.9 milyon metrekarelik bir alana yayılan 1.1 milyar euroluk bütçesi ile Karadağ / Montenegro'nun en büyük yatırım projesi olan ve 1000 apartman ve 500 villa & konutla 10.000 kisiyi barındıracak olan Tivat Adriyatik Projemizde deniz manzaralı dairelerden, büyüleyici konaklara, ve müstakil villalara kadar pek çok değişik ünite tipi bulunmaktadır. Benzersiz bir yaşam anlayışı arayışındaysanız değişik ama seçkin bir yaşam burada sizleri bekliyor.

Hem dış hem de iç özellikleri bakımından son teknoloji ve mimari gelişmelere uygun inşa edilen yaşam alanlarımız, kusursuz tasarımları ve mobilyaları ile dünya standartlarında bir yaşam sunmaktadır. Yamaç yapısına uyumlu inşa edilen evlerimizin her biri körfezin ve Adriyatik Denizi'nin eşsiz manzaralarına hakimdir. Yaşam alanlarımız, doğanın en saf haliyle çevrelenmiştir, yeşil alanlar ve yürüyüş yolları yaşam alanlarımızı birbirine ve ana marinaya bağlamaktadır.

Bölgeye özgü açık tonlardaki materyallerden inşa edilen binalar, bölgenin unutulmaya yüz tutmuş balıkçı köylerini anımsatmakta, aynı zamanda manzaranın renk ve dokusuna mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Yamaçtaki binalardan aşağı doğru indiğinizde çarpıcı terakota çatılar, taş duvarlar, merdiven ve bahçeler, geniş teraslar, ahşap panjurlar, geniş pencereler ve kemerli kapılardan oluşan bir görüntü sizleri içine çekecektir.

TOP